Hinata Hyuuga

29. listopadu 2017 v 13:25 |  Země Ohně

Hinata Hyuuga


Hinata pochází z v Listové vesnici z váženého klanu Hyuuga z hlavní větve rodiny.Její otec Hyuuga Hiashi je vůdce celého klanu.Již od mala jsou na ni kladeny velké nároky,i když je Hinata velmi tichá a nejistá. Jako dědictví svého klanu zdědila mocnou techniku očí Byakugan.

Po ukončení Akademie byla Hinata dána do týmu 8.Spolu s ní Kiba Inuzuka,Akamaru a Shino Aburame pod vedením mistra Kurenai Yuhi . Spolu splnili mnoho misí.Některé společně s Narutem.Z týmu 8 se stal dobrý průzkumný,ale i bojový tým.I když se Hinata snaží nemůže se vyrovnat svému příbuznému Nejimu Hyuuga,který sice pochází z vedlejší větve rodiny,ale celá Listová ho nazývá géniem.Velký posun v jejím životě se,ale stane při Chuuninské zkoušce.

Hinata a tým 8 jsou přihlášeni do Chuuninských zkoušek.Podaří se jim projít úkoly zkoušek.Hinata se dostane až do konečných bojů.Zde jí,ale přidělí počítač jako soupeře Nejiho.Hinata se bojí,protože témeř nikdo ji nedává proti Nejimu šanci.Naruto ji však začne povzbuzovat.Hinata dostane sílu a povzbuzená vzpomínkami přijme Narutovo moto :,, Nikdy se nevzdat.To je moje cesta ninji! "
Bojuje s Nejim,i když ten jí to vymlouvá,protože v ní neveří a dává jí jeden tvrdý úder za druhým.Nakonec Hinata těžce zraněná padne a je odnesena do nemocnice.I když Hinata prohrála,změna která se s ní stala,je cennější než hodnost Chuunina. (Naruto v dalším kole Hinatu pomstí a porazí Nejiho)

Hinata se za dobu Narutovi nepřítomnosti v Listové hodně změnila.Zkrásněla a velice zesílila.Naučila se většinu Nejiho technik i techniku 64 a 128 úderů.Získala hodnost Chuunina a naučila se i nové techniky. Při první společné misi překvapila Naruta svou silou,protože ani ten nevěřil,že tak zesílila.Splnila misi a mnoho dalších.


Hinata se jako většina ninjů z Listové snažila bojovat s Peinovými těli.Po příchodu Naruta a zničení Listové se musela jen dívat na souboj Naruta proti Peinovi.Když Naruto začal prohrávat,Hinata přiběhla a postavila se před Naruta.Začala bojovat s Peinem.Naruto ji prosil,aby odešla,protože jinak zemře.I Pein nechápal,proč s ním bojuje.Hinata však vzpomínala na minulost a na Naruta.Hinata použila své nejlepší techniky,ale Pein ji porazil a všichni si mysleli,že i zabil.Před prohrou vyznala Hinata překvapenému Narutovi svou lásku.Sakuře se podaří udržet Hinatu naživu.

Hinata se stane ženou Naruta, narodí se jim Himawari Uzumaki a Boruto Uzumaki.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama