Kiba Inuzuka

29. listopadu 2017 v 13:28 |  Země Ohně

Kiba Inuzuka


Kiba je Geninem Skryté Listové vesnice. Jeho rodina - klan Inuzuka používá k boji své Ninkeny (ninja psy). Kibův Ninken se jmenuje Akamaru, je to bílý pejsek (později obrovský pes), který je nerozlučným přítelem, bez kterého by si Kiba nedokázal nic představit. Tráví spolu všechen čas, který je v seriálu. Akamaru je velice inteligentní, dokáže se s Kibou dorozumívat a jako Ninken má velmi dobrý čich a sluch. Proto je dobrý pro sbírání informací a stopování. Dokáží společně překvapivá jutsu. Jako je klon člověka na zvíře (Juujin Bunshin) nebo Dvojitý ostrý tesák (Gatsuuga). Díky těmto útokům působí velikou rychlost a překvapivou sílu. Kiba má "někdy" stejnou povahu jako Naruto, také je pro okolí hlučný. Ale stojí si za svými názory a je přátelský, za své druhy z Listové by položil život.
Jeho společníky je tým 8. Pod vedením Yuuhi Kurenai. Jeho společníky jsou Hyuuga Hinata a Aburame Shino.

KIBA A TÝM 8
Každý z jeho týmu má vlastní originální schopnost, která způsobí pro oponenta většinou prohru. Kiba má velice citlivou chakru v jeho nose. Díky tomuto, dokáže zvýšit svůj čich až tisíckrát. Specializací tohoto týmu je sbírání informací a stopování, jsou dobře sehraný tým, který bez reptání vykoná svojí misi. Ale přesto nejsou nejlepší přátelé, Shino nemá Kibu příliš v lásce, je pro něj moc vůdčí osobnost a moc panovačný. Přitom to není pravda. Kiba se vždy stará o své přátele, hlavně o Hinatu, kterou považuje za svojí sestru.

OSOBNÍ

Jeho nejbližšími jsou jeho matka Tsume Inuzuka a sestra Hana Inuzuka. Na začátku má 12 let, později v shippuudenu je mu 15 let. Jeho jméno znamená "Tesák"

Mezi jeho techniky patří:

Juujin Bunshin
Gatsuuga
Garouga
Shikyaku no Jutsu
Jinjuu Konbi Henge

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama