Naruto Uzumaki

28. listopadu 2017 v 18:53 |  Země Ohně

Naruto Uzumaki


Hlavní postava tohoto Anime, Naruto je blonďatý, hlučný, zbrklý, jeho snem je stát se Hokagem, a aby ho lidé uznávali, má rád Rámen, a také je zamilovaný do své parťačky Haruno Sakury, která bohužel má zájem o Sasukeho. V jeho těle je zapečetěn devitíosacý démon, který než byl zapečeten do Naruta, zabil lidi ve Vesnici a také jí zničil, proto jako malý, lidé s Listové Vesnice se ho báli, Naruto to však nepochopil, proč lidé ho k sobě nechtějí. Z Naruta se stane Genin a tak vstoupí do Akademie, kde pozná své přátele.Později bude přidělen do týmu 7, se Sakurou Haruno, Sasukem Uchihou, a mistrem Hatakem Kakashim, po nějaké době začne tým dobře spolupracovat.

O pár měsíců později bude Chuuninská zkouška, kde se náhodně zvolí soupeří titulu Genin a kdo projde dostane titul Chuunin. Naruto sice porazí protivníky, ale Chuuninem se nestame. Stejně jako většina Geninů. Po Chuuninské zkoušce ale nastane pohroma. Vůdce zvučné vesnice Orochimaru napadne listovou vesnici a zavraždí 3.hokageho a obyvatelé listové vesnice.

Naruto pozná svého nového učitele, Jiraya '' Zvrhlý poustevník '' Naruto si ho velmi oblíbý, a dozví se, od Jirayi co má v sobě Naruto za démona, a že byl mistrem také jeho otce, naučí ho také Rasengan, a přivolávací techniku. Jiraya chce aby Naruto se s nim vydal a pomohl mu najít Tsunade, která se má zvolit za Pátou Hokage Listové Vesnice.

O něco později, Sasuke Narutuv přitel si zvolí opustit Vesnici, aby mohl zesílit a přidat se k Orochimarovi.Nová hokage Tsunade už si bude vědět rady a vyšle Chuuniny a Geniny, aby Sasukeho přivedli zpět. Podaří se jim porazit teď už zvučnou pětku pod velením Kimimara, ale Sasukeho zpět nepřivedou. Celá listová vesnice zklamána a nejvíce Naruto se Sakurou. Naruto se rozhodne odejít z listové vesnice s Jiraiyou, aby zesílil a přivedl Sasukeho zpět.

Shippuuden


Naruto se vrací do své Vesnice s Jirayou, jeho přátele jsou na vyšších hodnostech Chuunin, ale Naruto je pořád Genin ( Nižší třída ninju ) Naruto bude muset čelit proti nepřátel Akatsuki, kteří lapí ocasé démony, Gaara jako Kazekage, bude polapen, Tsunade pošle tým 7 na pomoc do Písečné Vesnice.
Naruto bude muset čelit utrpení a také na ztrátě svých přátel.
Naruto ohromně zesílí, dozví se pravdu o svých rodičich, naučí a získá sílu démona, a také si získá respekt a úctu všech zemí, jeho přítel Sasuke se mu vrátí zpět.
Zvítěží alince všech zemí nad válkou.
a také se vezme s Hinatou Hyuugou, stane se 7. hokagem, narodí se mu Himawari Uzumaki, a Boruto Uzumaki.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama