Sakura Haruno

28. listopadu 2017 v 19:11 |  Země Ohně

Sakura Haruno


Sakura je Geninem ve Skryté Listové vesnici. Nemá velké nadání na jutsu, ale přátele ochránit umí i jinak. Její specializace je výborná koncentrace chakry, díky které převyšuje alespoň v něčem Sasukeho a Naruta, v prvních dílech. Nebo nadání na léčitelské techniky. Když na to přijde má i obrovskou sílu, zvláště, když "mlátí" Naruta za jeho "paličotost".Sakura se může na první pohled zdát jako velice silný ninja, ale uvnitř je plachá a citlivá dívka, která miluje nadevše Sasukeho a Naruta jen bije a přehlíží. Možná proto, že nechápe jaké to je, když ani jeden z nich nemá rodiče, což jí také Sasuke nejednou vyčetl.

Sakura se po úspěšném složení akademických zkoušek dostala do týmu s Narutem a Sasukem. Kakashi Hatake, Jounin z Listové byl jejich sensei a jeden z nejlepších ninjů. Sakura měla oči jen pro Sasukeho a jak už jsem psal výše - Naruta jen ponižovala, nebo si jej nevšímala. A přitom si vůbec neuvědomovala, že ten o kterého má zájem jí absolutně přehlíží jako ona Naruta a Naruto se o ní zase zajímá jako ona o Sasukeho. To jí dojde až hezkých pár dílů dále. Uvědomí si, že ne Sasuke, ale hlavně Naruto pro ní vždy riskuje život, i když ho vlastně pořád jen shazuje. I Sasuke, když na to přijde jí dokáže zachránit. Sakura má výčitky, že není tak dobrá jako oni a vždy, když je v nebezpečí musí se spoléhat na štěstí, že jí zachrání Sasuke, Naruto, nebo i Kakashi-sensei.

Sakura se v pozdější době velice změní. Jejím mistrem je Pátá Hokage - Tsunade, legendární Sannin. Sakura získá pod jejím tréninkem obrovskou sílu.

Spekuluje se o tom, že Sakura, Naruto a Sasuke budou další Sanninové. Protože Tsunade trénuje Sakuru, Orochimaru má v moci Sasukeho a Naruto je pod vedením Jiraiya.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama