Sasuke Uchiha

28. listopadu 2017 v 19:09 |  Země Ohně

Sasuke Uchiha


Ten tmavovlasej fešák je Uchiha Sasuke, "génius", který je nejenom velmi chytrý, ale také má doslova vrozené dispozice pro boj a jutsu. Sasuke je celkem náfuka a myslí si, že ho Naruto i Sakura budou jenom zdržovat. Členka jeho týmu Sakura Sasukeho miluje i přes všechny ignorace z jeho strany. I ostatní dívky z něj nemůžou spustit oči.

Jeho klan byl jedním z nejobávanějších v celé zemi. Před několika lety, když bylo Sasukemu 7 let, však jeho bratr Uchiha Itachi zavraždil všechny členy jeho klanu až na Sasukeho. Sasuke je ochoten obětovat vše, aby svého bratra zabil, pomstil svůj klan a splnil tak vlastně i jeho přání. O pár let později, když bylo Sasukemu 12 let, se rozhodl spojit se s Orochimarem, aby získal sílu a zabil svého bratra Itachiho. Celá vesnice z toho byla chvíli na větvi, ale Naruto, Sakura a Kakashi se s jeho útěkem vyrovnávali dlouho. Naruto se rozhodl zesílit, aby získal Sasukeho zpět. Trénoval kvůli tomu 2 a půl roku s Jiraiyou, a poté se vrátil zpět do Listové vesnice. Dvakrát měl šanci Sasukeho dostat zpět, ale tyto pokusy byly přeci jen marné.

Tým Hebi


Sasuke zabil Orochimara, těsně před tím, než si měl vzít jeho tělo, neboť věřil, že je sám dostatečně silný na to, aby bratra porazil, takže nemá již žádný další důvod Orochimarovi své tělo nechat.
Sasuke si poté sestavil vlastní tým jménem 'Hebi' (v překladu to znamená "had"). V týmu byl Sasuke jako takový 'vůdce', Suigetsu, Karin a Juugo.

Sasuke se následně utkal se svým bratrem Itachim, který v bitvě nakonec padl na nemoc, ale dalo by se říci, že jej Sasuke zabil a tím si splnil své poslání.
Po Itachiho smrti se však Sasuke dozvěděl pravdu o tom, proč jeho bratr tehdy všechny zabil. Zpočátku ovšem nechtěl ničemu věřit, ale později mu vše začalo zapadat. Dokonce se pro bratra i rozplakal.
Následně Sasuke tým přejmenoval na 'Taka' (v překladu "jestřáb" - což je zároveň jeho nové Kuchiyose), který měl taktéž nový cíl - zničit Konohu.

Poté co Orochimaru oživl, šel se Sasukem, Juugem a Suigetsu, do Listové Vesnice, a tam provedl zakázanou techniku, přivedl všechny 4 hokagu, aby Sasuke se zeptal na otázky ohledně svého klanu, a svého bratra.

I když slyšel i špatné odpovědi, přidali se k válce, a pomohli ve válce.
Sasuke a Naruto odvrátili všechny ze snu, vyhráli nad válkou.
Nakonec Sasuke zůstane se Sakurou a narodí se jim Sarada Uchiha.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama