Shino Aburame

29. listopadu 2017 v 13:32 |  Země Ohně

Shino Aburame


Shino je Genin z Listové vesnice. Stejně jako jeho otec Aburame Shibi, pochází také z klanu Aburame. Tento klan je asi nejznámější tím, že dokáže ovládat hmyz pomocí chakry. Je opravdu klidný a vyrovnaný, nedává najevo své pocity. Shino je také v první řadě velmi inteligentní, je také výborným analitikem. V jeho týmu je Inuzuka Kiba a Hyuuga Hinata. Jejich vedoucí je Jouninka Yuuhi Kurenai.

OSOBNOSTJak už se řeklo Shino je vážně tajemná postava. Jako všichni z klanu Aburame, používá brouky zvané Kikaichuu. Za tuto schopnost mu užírají chakru. Nosí kulaté černé brýle a dlouhou bundu s velkým límcem přes ústa.

SCHOPNOSTIJeho schopnosti a výborná taktika se ukáže až v první Chuuninské zkoušce. Jeho protivníkem je Zaku Abumi ze Zvučné. V jedné chvíli začnou z Shina vylézat brouci - doporučí Zakovi, aby se vzdal, jinak zaútočí jeho brouci. Zaku, ale jeho varování neposlouchá a rozhodne se zaútočit, na to Shino rozkáže broukům, aby provedli útok a zacpaly Zakovi ruce, takže se staly nepoužitelnými.
Stává se vítězem boje a postupuje dál, jeho protivníkem je Kankurou, ten se ale vzdal, protože nechtěl odhalit tajemství své loutky "Karasu". Později, aby Shino zastavil Kankuroua utká se s ním, aby dál nesledoval Sasukeho.
Později pomáhal Hinatě v tréninku, když rozvíjí svojí novou techniku. V Oceánové zemi bojuje s Akadou Yoroiem a společně s Ino ho porazí.

Shino v Boruto bude učitel na akademii, bude učit novou generaci, například: Uchiha Sarada, Boruto, Shikadai, ChouChou, Mitsuki atd atd.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama